Apie mane

Sveiki,

Aš esu Evelina!

Meilė maistui mane lydėjo visą gyvenimą, o jį gaminti pamėgau tada, kai 2018 metais laimės ieškoti išvykau į žemumų kraštą – Olandiją. Man tai nėra tik maisto gaminimas. Tai yra ir receptų rašymas, fotografavimas, nuolatinis eksperimentavimas. Maisto pasaulis yra labai platus ir be galo įdomus, tai man suteikia labai daug laimės.

Mama buvo didžiausias pavyzdys ir žmogus patraukęs mano dėmesį maisto pažinimo kelionės link. Su ja mes galime be perstojo šnekučiuotis apie maistą ir parduotuvėje tyrinėti įvairiausius dar nematytus produktus.  

Šis tinklaraštis atspindi ne tik mano aistrą maisto gaminimui, bet ir mano asmeninius mitybos įpročius. Stengiuosi, kad mano maisto racione nuolatos vyrautų įvairovė. Sveikesnė mityba man pirmiausia yra balansas ir reguliarumas. Į savo mitybą mėgstu įtraukti kuo daugiau skirtingų maisto produktų ir atrasti tinkamą maistinių medžiagų santykį. Man patinka eksperimentuoti, todėl pas mane rasite įvairiausių receptų ir alternatyvų ne augalingiems ir glitimo turintiems receptams.

Be to, kad gaminu maistą, dar kolekcionuoju Kalėdinių dainų vinilines plokšteles, aktyviai leidžiu laisvalaikį bei dirbu IT įmonėje.